Dzień Kobiet to święto, które obchodzone jest na terenie gminy Szumowo w sposób szczególny i na stałe wpisało się w kalendarz imprez. Jest wyrazem wdzięczności dla wszystkich Pań, które wnoszą światu radość, piękno i delikatność.

 

Z tej okazji w naszej gminie trwał ,,Tydzień Kobiet’’ Panie z KGW Sreberka, Boróweczki i Pęchratka Polska zorganizowały spotkania w swoich miejscowościach aby wspólnie ze wszystkimi świętować swoje święto. Na uroczystościach nie zabrakło wspaniałych ciast przygotowanych przez Panie oraz pysznych tortów ufundowanych przez Panów. Było wspólne śpiewanie, konkursy i dużo dobrego humoru.
Wójt Gminy Szumowo Pan Jarosław Cukierman nie zapomniał o pięknej płci naszej gminy i na uroczystościach złożył Paniom najserdeczniejsze życzenia i każda z Pań otrzymała drobny upominek.
Mamy nadzieję, że każdej z Pań ten czas upłynął w miłej i radosnej atmosferze. Pragniemy także podziękować za zaangażowanie w działalność kulturową i społeczną oraz życzyć jeszcze raz dużo zdrowia, miłości i radości na każdy dzień.