Informacja Wójta gminy Szumowo w związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa Szanowni Państwo,

W związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa, apeluję o ograniczenie do minimum kontaktów i przebywanie w miejscach publicznych.
Informuję, iż od dnia 16 marca 2020 r. do odwołania będzie ograniczony dostęp do Urzędu Gminy Szumowo dla interesantów.
Sprawy pilne wymagające osobistego kontaktu np. zgłoszenie zgonu będą załatwiane bezpośrednio po telefonicznym uzgodnieniu.
Zachęcam do korzystania z informacji telefonicznej oraz usług elektronicznych dostępnych przez platformę e-PUAP lub e-mail.

Kontakt z Urzędem Gminy Szumowo

Telefony:
(86) 47 68 011
(86) 47 68 012

nr. wew. 12, 26, 28 – Referat Rolnictwa i Rozw. Gosp. e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
nr. wew. 34 – Referat Księgowości ( podatki, oświata) e -mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
nr. wew. 30 – Urząd Stanu Cywilnego e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
nr. wew. 10,11, 50 – Ośrodek Pomocy Społecznej e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Więcej informacji na stronie: http://www.szumowo.pl/gdzie-zalatwic-sprawe-w-ug-szumowo

Zaistniała sytuacja jest stale monitorowana, a wszystkie działania mają charakter profilaktyczny dlatego apeluję o zachowanie spokoju.