Czujnik jakości powietrza w Szumowie

Czujnik jakości powietrza w Srebrnej

W dniu 23 lutego 2020 r. w Gminnym Ośrodku Kultury w Szumowie został rozegrany IV Turniej Brydża Sportowego Par o Puchar Wójta Gminy Szumowo. Do rywalizacji przystąpiło 17 brydżystów z Szumowa i Zambrowa, którzy przez ponad cztery godziny walczyli o cenne punkty, pod czujnym okiem sędziego, Pana Mieczysława Małkowskiego.

Ostatecznie miejsca na podium przypadły trzem parom reprezentującym Zambrów:

I miejsce wywalczyli – Walczuk Janusz, Małkowski Mieczysław,

II miejsce – Randzio Zbigniew, Bagiński Sławomir,

III miejsce – Dobkowski Józef, Pac Bogdan.

Naszą gminę w zawodach reprezentowało 4 zawodników: Radziejewski Tadeusz, Śledziewski Sławomir, Bobkowski Krzysztof i Lipiński Edward, które zdobyły jednakową ilość punktów, zajmując ex aequo VI miejsce.

Zwycięskie pary oraz reprezentanci Szumowa otrzymali z rąk Wójta Gminy Szumowo, pana Jarosłąwa Cukiermana pamiątkowe puchary i statuetki. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w turnieju, a zwycięzcom serdecznie gratulujemy!